Celular
+355682070045

Tel
+355692512525

Email
info@kryemadhi.com

Keni ndonjë pyetje?

Na dërgoni një mesazh dhe do të ju përgjigjemi sa më shpejt të jetë e mundur.

Zyrat Tona

Panorama Street, afër Hipotekës
Tirana, TR 1001,
Albania

Orari i Punës

Hënë – Premte: 9am deri në 5pm
Shtunë: 9am deri në 5pm
Dielë: Mbyllur

Socializohu me ne: